CULTURE TREND

Суд назвав винного в загибелі українки на зйомках фільму “Іржа” за участю Болдвіна

Прокурори заявили, що зброярка не змогла гарантувати, що зброю було заряджено лише фальшивими набоями. Прокурорка Карі Морріссі підкреслила, що йдеться про “постійні, нескінченні порушення безпеки, які призвели до загибелі людини”.

Вона додала, що Гутьєррес Рід була “недбалою” і “легковажною”, коли не помітила, що бойові кулі перемішалися з муляжами в коробці з боєприпасами на знімальному майданчику. За словами прокурорки, одна із цих куль була у вогнепальній зброї, яку використовував Болдвін.

Прокурори також надали докази того, що зброярка принесла на знімальний майданчик коробку з бойовими набоями. Доведено, що ці бойові набої повільно розповсюджувалися знімальним майданчиком протягом 12 днів.

Перш ніж оголосити рішення, присяжні радилися протягом трьох годин. Водночас зброярку визнали невинуватою за другим обвинуваченням – підробленням доказів у справі про вбивство операторки.

Батьки Гатчінс і її сестра заявили, що “задоволені” вироком. Видання зазначає, що рішення суду про визнання винної зброярки, “імовірно, розглядатимуть як гарну новину для Болдвіна”, оскільки його адвокати тепер можуть стверджувати, що їхній клієнт не міг передбачити, що на знімальному майданчику буде бойовий набій, бо це був обов’язок зброярки. На Болдвіна ще чекає суд у справі про ненавмисне вбивство.

Адвокат зброярки Джейсон Боулз зі свого боку заявив, що його клієнтка не знала, що на майданчику можуть бути справжні набої. Він також звинуватив Болдвіна в тому, що той “вийшов за межі сценарію”, коли націлив пістолет на знімальну групу. За словами Боулза, він подаватиме апеляцію.

Контекст

Гатчінс народилася в Україні й виросла в Києві. Вона загинула 21 жовтня 2021 року. Також поранення дістав режисер фільму Джоел Соуза. Інцидент стався під час використання Болдвіном револьвера.

Актор прокоментував інцидент тільки наступного дня, заявивши, що вражений тим, що сталося, але вже 3 грудня в інтерв’ю американському телеканалу ABC сказав, що не натискав на гачок, а потім видалив один зі своїх акаунтів у Twitter.

31 січня 2023 року окружна прокурорка першого судового округу штату Нью-Мексико (США) висунула офіційне обвинувачення актору за одним пунктом обвинувачення в ненавмисному вбивстві Гатчінс на “Іржі”.

Обвинувачення також висунули Гутьєррес Рід, яка відповідала за зброю на знімальному майданчику. Болдвіну й Гутьєррес Рід загрожує позбавлення волі строком на п’ять років.

На початку лютого Болдвін висунув вимогу усунути прокурора. Прокуратура назвала клопотання Болдвіна відвертанням уваги від суті судового процесу.

31 березня суддя окружного суду Санта-Фе (США) Мері Марлоу Соммер ухвалила перший обвинувальний вирок у справі загибелі Гатчінс – асистент режисера Девід Голлс, який відповідав за безпеку, визнав свою провину, і його засудили умовно на шість місяців.

Фільм “Іржа” розповідає історію злочинця на ім’я Гарланд Руст, який нещодавно дізнався, що його 13-річного онука обвинуватили у випадковому вбивстві. Після цього родичі роблять спробу покинути штат. Перебуваючи в Канзасі та його околицях, двоє втікачів мають знайти спосіб сховатися від американського маршала Вуда Гелма і мисливця за головами Фентона (Проповідника) Ленга. У 2023 році актори і знімальна група фільму завершили зйомки у памʼять про Гатчінс.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху