CULTURE TREND

У Міжнародний день боротьби проти дитячого раку КИЛИММЕН відвідав дітей у лікарні «Охматдит»

КИЛИММЕН, учасник гуртів KALUSH і Kalush Orchestra, зустрівся в «Охматдиті» з дітьми, які борються з раком, та закликав українців ставати для них Супердрузями.

15 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби проти дитячого раку. Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВООЗ, щороку приблизно 400 000 дітей та підлітків у віці до 19 років хворіють на рак. До найбільш поширених дитячих онкологічних захворювань відносяться лейкемії, злоякісні пухлини головного мозку, лімфоми.

Аби підтримати дітей, подарувати їм позитивні емоції та привернути увагу суспільства до проблем дитячої онкології, КИЛИММЕН завітав до найбільшої дитячої лікарні України. Артист залюбки поспілкувався з дітьми, розучив танцювальні рухи та зробив пам’ятні фото.

“Ще такі юні, але вже настільки сильні духом. Діти, які борються з раком, заслуговують на щасливе життя та безтурботне дитинство, проте, на жаль, опинилися поміж двох війн. Разом ми зможемо наблизити їх до одужання. Ставайте Супердрузями для дітей!” – коментує свій візит КИЛИММЕН.

Супердруг – це благодійник, який оформив підписку на щомісячну допомогу на сайті БФ «Таблеточки». Такий внесок є гарантією того, що довготривалий і виснажливий процес лікування не буде перериватися, а дитина отримає всю необхідну та, головне, своєчасну допомогу в боротьбі з хворобою. Щомісячно під опікою фонду «Таблеточки» перебуває 500 дітей.

“Ми щиро цінуємо підтримку лідерів думок, зокрема КИЛИММЕНа, за його бажання допомагати дітям не лише онлайн, а й відвідуючи їх в онковідділеннях. Діти, які постійно перебувають у лікарні, мають дуже обмежене коло спілкування. Зустрічі з їхніми улюбленими зірками приносять не тільки радість та хороший настрій, а й мотивують продовжувати боротьбу з хворобою. Така підтримка має велике значення для дітей, адже допомагає їм відчути себе несамотніми і хоч на трохи забути про важкі щоденні випробування”, – говорить Юлія Сіваченко, фахівчиня по роботі з медіа та лідерами думок фонду «Таблеточки».

Kalush Orchestra регулярно підтримують благодійні ініціативи. Так, нещодавно разом з мережею магазинів ЕКО МАРКЕТ і благодійним фондом «Твоя опора» гурт запустив збір коштів на водоочисні споруди для лікарні в Херсоні. Минулого тижня КИЛИММЕН зустрівся з підлітками в просторі «Місце Сили» від благодійного фонду «Клуб Добродіїв», а напередодні новорічних свят здійснив мрії дітей, які постраждали від війни. Завдяки благодійній діяльності гурту вдалося зібрати вже близько 80 мільйонів грн для України.

Прокрутка до верху