CULTURE TREND

Українка з Тернополя відмовилася від титулу “Міс Японія” після того, як ЗМІ розповіли про її роман з одруженим впливовим чоловіком

У публікації зазначають, що Шиїно відмовилася від титулу після того, як 1 лютого японське видання Shukan Bunshun повідомило, що в неї був роман з одруженим впливовим чоловіком, який працює лікарем. Дівчина спочатку заявила, що розсталася з коханим, коли дізналася, що він одружений, але незабаром стало відомо, що вони продовжують стосунки.

На своїй сторінці в Instagram Шиїно 5 лютого написала, що шкодує, що створила організаторам величезні проблеми. Вона зізналася, що не змогла сказати правду “через розгубленість і страх після виходу статті”.

“Мені щиро шкода за те, що зрадила тих, хто мене підтримував”, – написала вона.

Зі свого боку асоціація попросила вибачення в зацікавлених сторін, включно зі спонсорами й суддями, і заявила, що найвища нагорода конкурсу залишиться вакантною до кінця року.

Контекст

Шиїно народилася в Тернополі в сім’ї українців 1998 року. Вона переїхала до Японії у віці п’яти років після того, як її мати після розлучення вийшла заміж за японця. У 2022 році Шиїно набула японського громадянства. За словами дівчини, незважаючи на те, що вона вивчила японську мову, люди довкола не вважали її японкою. Шиїно зізналася, що поставила за мету сформувати суспільство, у якому людей не судитимуть за зовнішністю.

22 січня вона перемогла на конкурсі краси “Міс Японія”. Її перемога спричинила критику в мережі через те, що вона не має характерної японської зовнішності. Конкурс “Міс Японія” заснували 1956 року.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху