CULTURE TREND

VERKA SERDUCHKA пройшла і Крим, і Рим, і мідні труби разом із героями стрічки “Велика прогулянка”

VERKA SERDUCHKA пройшла і Крим, і Рим, і мідні труби разом із героями стрічки “Велика прогулянка”

Напередодні всеукраїнської премʼєри пригадуємо запальний саундтрек “Є пропозиція” та вирушаємо в кіно з 5 жовтня.

Сингл “Є пропозиція” від VERKA SERDUCHKA став офіційним саундтреком фільму “Велика прогулянка”, який мав вийти на великі екрани 24 лютого 2022 року. Сімʼї головних героїв змагатимуться за одну галявину, та все ж їх обʼєднають спільні цінності, а також віра в те, що все буде добре, – про що і йдеться у композиції. Запальну відеороботу вже можна переглянути на YouTube-каналі FILM.UA та зірки. Слухайте пісню, переглядайте відеокліп з кадрами із фільму та дивіться комедію “Велика прогулянка” у кіно з 5 жовтня та памʼятайте, що кожна історія має свій хеппі-енд!

VERKA SERDUCHKA пройшла і Крим, і Рим, і мідні труби разом із героями стрічки “Велика прогулянка”

За тиждень до виходу комедії нагадуємо про запальний саундтрек “Є пропозиція” та кліп до нього від VERKA SERDUCHKA, який був написаний спеціально до виходу найзірковішої комедії року. Вперше музичну відеороботу презентували до Дня закоханих у 2022 році. Тоді ж творці розповіли про найбільшу інтригу – VERKA SERDUCHKA разом із мамою та бендом виконали запальну композицію на імпровізованій сцені, а також побешкетували в кількох сценах фільму.
У кліпі також використали кадри з фільму, де зʼявилися всі герої стрічки: сім’ї Наливайченків (Юрій Ткач, Ірина Гатун, Вероніка Лукʼяненко та Алекс Березовський) та Драгоманових (Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Марго Крупіна-Біньковська та Ілля Паладін), корупціонер Хомʼяк (Михайло Жонін) та його помічник Гена (POSITIFF), камео екс-гравця ФК “Шахтар” Євгена Коноплянки та діючого тренера воротарів ФК “Шахтар” Андрія П`ятова.
Диско-сингл від VERKA SERDUCHKA дарує надію на щасливий кінець будь-якої історії – навіть якщо йдеться про гротескні перипетії між героями фільму “Велика прогулянка”. Влітку 2022 року ця композиція вперше зазвучала для глядачів наживо в межах імпровізованого концерту на одній зі станцій київського метрополітену, що і сьогодні слугує укриттям для десятків тисяч українців.
Автор музики та слів: Андрій Данилко
Виконання: VERKA SERDUCHKA & BAND.
Вже з 5 жовтня VERKA SERDUCHKA разом із героями кінокомедії опиниться на тій самій галявині. За яких обставин відбулося це знайомство? Дивіться в кіно з 5 жовтня 2023 року.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно у 2021 році.
Медіапартнер проєкту – 1+1 media.

Прокрутка до верху