CULTURE TREND

Від TYSOVKA BLOGGERIV, яка була заснована Тетяною Савіцькою, до нової ери: ребрендінг PR-Event Агентства в INFLUENCE COMPANY

У сучасному світі успішний брендінг виходить на перше місце, тому що це найважливіший фактор здобуття прихильності аудиторії. Саме тому PR та івент агенції дають вільний простір для руху вперед.

https://www.instagram.com/influence.company_

Проте для Тетяни Савіцької, засновниці Tysovka Bloggeriv  – це не просто вже впізнаваний і відомий бренд, це стиль життя, яке вона продовжила в унікальному для сфери українського піару PR-Event Агентства  Influence Company. 

У світі подій та PR, так само, як і в будь-якій іншій індустрії, інновації та постійний розвиток – запорука успішного шляху. Таким чином інноваційність і креативність активно входить в інформаційне поле аудиторії і дає можливість відповісти на ті емоційні очікування, які існують в суспільстві. 

Нещодавно PR-Event агентство “TYSOVKA BLOGGERIV”, засновницею якого виступає Тетяна Савіцька,  пройшло унікальну та захоплюючу зміну – ребрендінг, який підкреслює новий етап розвитку бренду.

Бренд “TYSOVKA BLOGGERIV ” був впізнаваний та люблений, але його кріейтори відчули, що їх ім’я не повністю відображає вже набуті професійні компетенції та широкий спектр подій, які вони створюємо. Тому власники бренду захотіли підкреслити власні цінності в організації якісних та персоналізованих подій.

З урахуванням  багаторічного досвіду агенції та історії в індустрії, Тетяна Савіцька та її команда вирішила прийняти нову ідентичність, яка була більш витонченою, професійною та всебічною. Так народився новий бренд – “INFLUENCE COMPANY”.

Альона Глибочан , Оксана Ісак , Юлія Верба , Тетяна Савіцька Людмила Бутцка

https://www.instagram.com/tatiana_savitskaa/

Ліда Лі і Тетяна Савіцька

Отже, Influence by Tatiana Savitska – це справжнє та несамовите поєднання творчості та вражаючих моментів. 

Агенція організовує масштабні події з участю відомих блогерів та зірок, які перетворюють кожен захід у незабутню історію. 

Тетяна Савіцька щиро говорить: “Коли хтось казав, що я не зможу – я посміхалась,  Коли, всі казали що за дурнею ти займаєшься в тому своєму інтернеті – я посміхалась. Коли, всі кричали ти змінила сімʼю на той свій телефон – я посміхалась. Я знала, що я буду вище всіх. І зроблю так, як я того хочу. Зараз в мене офіційно зареєстрована компанія, яка має професіоналів в команді. Я працюю з найкращими блогерами, артистами, пресою нашої країни. Мене поважають і цінують дуже відомі люди. І поки хтось казав «да шо ти там досягнеш в інтернеті, я досягла! І буду ще краще!”

Важливою складовою успіху і творчого шляху компанія новоствореної агенції вважає ті цінності компанії, які закладені в основі діяльності. 

В першу чергу – це творчість та інновації. Команда агенції вірить в силу творчості як основи кожного заходу. Інноваційні ідеї та нестандартні підходи – це  власно вироблений спосіб створення неповторних подій. вони базуються на максимальній увазі до своєї аудиторії, професіоналізми та відчуття сучасності. 

Наступною складовою кріейтори PR-Event Агентства  Influence Company вважають автентичність. Вони прагнуть до того, щоб кожна подія вражала своєю автентичністю. Наша компанія створює події, що відображають справжність та унікальність кожного заходу. До того ж, автентичність – це важлива складова успішного брендингу. Саме так народжуються легенди, коли продукт перетворюється на символ, закріплений в підсвідомості аудиторії. І саме автентисність стає основою ідентифікації бренду і його репутації. Команда PR-Event Агентства  Influence Company чудово це розуміє.

Емоції та враження – наступний компонент успіху. Команда агентства розуміє, що справжній успіх полягає в здатності викликати емоції та надавати незабутні враження. Кожна подія – це подорож, яку наші гості запамʼятовують назавжди. Емоційна складова слугує важливим інструментом досягнення успішних позицій у сфері івентів та піару. 

Отже, ребрендинг – це не тільки зміна назви. Це новий етап в історії PR-Event Агентства  Influence Company, нові цілі та можливості. 

INFLUENCE COMPANY готова до нових висот, і запрошує всіх поділитися цим захоплюючим шляхом з ними!

Прокрутка до верху