CULTURE TREND

VORZHEVA ПРЕЗЕНТУЄ СВОЮ НОВУ ВІДЕОРОБОТУ НА ТРЕК “GO FOR IT”

Українська співачка VORZHEVA готується підкорити Європу зі своїм новим треком “GO FOR IT”. 

Ця пісня – здатна вразити навіть найвибагливіших слухачів.

Поєднання містичних вібрацій 80-х з філософським дзеркалом сучасності – ось що робить цей трек настільки унікальним. VORZHEVA не просто виконує пісню – вона вкладає в неї свою душу та енергію, створюючи музичний трек, що здатний доторкнутися до серця кожного.

«Ця пісня особлива для мене. Це приклад того, як музика робить реальну магію. Зцілює. Приклад коли збіг обставин, або ж доля, народжує щось дуже гарне та потужне. І призначення від тебе нікуди не дінеться» – ділиться співачка.

Але “GO FOR IT” – це не лише пісня, а й заклик до дії, до відважного кроку вперед до своєї мрії. VORZHEVA, бачачи в майбутньому перемогу та гармонію, присвячує цей трек перемозі України, яка точно буде, даруючи слухачам не лише музику, а й натхнення.

«В мене не було ніяких сподівань та очікувань. Я була розбита і мені було не до шоу-бізнесу. Я була майже впевнена що мені нічого не сподобається і я відмовлюсь. Це було «не на часі».

Проте, коли німецька авторка – Ricarda Jo Eidmann, розповіла мені про свою мрію, показала пісню, пазли зійшлися. Вона мені підняла настрій. Містична, філософська, глибока. Наче сам всесвіт підготував її для мене. Це був політ у ті самі, безтурботні часи за якими ми так сумуємо» – розповіла VORZHEVA.

Зйомка відео роботи на пісню пройшла у Ганновері. В павільйоні де знімали відео для свого останнього альбому відомий гурт Scorpions.

Співачка була вражена синергією з командою, і особливо масштабом зйомки. Режисер Kai-Ole Petersen використовував у павільйоні справжній Голлівудський дим і багато світла. А композиційною основою став рояль, що створив окремий всесвіт для співачки. 

З першого дня повномасштабного вторгнення активно займається волонтерською та інформаційною діяльністю в Німеччині, куди вона виїхала, допомагаючи розповсюджувати правду про війну в Україні. Зараз співачка повертається до творчої діяльності, щоб мати можливість більше допомагати своїй країні.

Також, варто відзначити, що до початку війни VORZHEVA випустила український альбом “Вільна”. Альбом був створений у партнерстві з Владом Дарвіним та Артемом Пивоваровим.

Трек “GO FOR IT” вже доступний на всіх музичних платформах. 

https://bfan.link/go-for-it

Приємного перегляду відео на YouTube каналі співачки: 

Прокрутка до верху