CULTURE TREND

YATSUTA: цей трек має стояти у тебе на репіті!

YATSUTA: цей трек має стояти у тебе на репіті!

А ми коханням зшиті, і кожен шов то, про наше життя у двох, ми йдемо проти вітру, бо в мені і в тобі одна любов,і дощ іде по вікнам,хай будуть чисті як наші почуття,і якщо всесвіт зникне, не зникнемо ти і я –  саме так співається у пісні «Зшиті ».

Ніжна та романтична YATSUTA та талановитий композитор OMUT  – представляють другий спільний трек з космічним звучанням. І для цього є кілька причин, щоб, саме цей трек став на репіт у вашому плейлисті!

— Автором новинки став незмінний та талановитий автор Дмитро Сисоєв. Він є автором пісень для багатьох виконавців українського шоу-бізнесу, серед яких Оля Полякова, IVAN NAVI, Ганна Трінчер, гурт АГОНЬ, OLEYNIK.

YATSUTA: цей трек має стояти у тебе на репіті!

— Артисти приготували пісню із космічним почуттям – кохання. Зовсім інша YATSUTA – з новою палітрою емоцій.

YATSUTA: Кохання – це цілий Всесвіт і для кожного він свій. Велике кохання –  це  сила, що здатна спасти світ. Будьте один для одного опорою в найсильніших бурях, ніжним світлом в темряві, і безмежною любов’ю в кожному подиху. Нехай ваші дні будуть сплетені нитками взаєморозуміння та відданості, щоб кожен момент ставав особливим шедевром великої любові.”

“Зшиті” вже доступна на всіх популярних музичних платформах.

Прокрутка до верху