CULTURE TREND

Zelenooka презентувала авторську інтерпретацію фольклорної пісні “Ой говорила мені мамо”

Співачка Zelenooka презентує авторську інтерпретацію фольклорної історії про Гриця. Частина треку завірусилася в ТіkTok ще в 2020 році, а сьогодні артистка представляє розширену та змінену версію популярного звуку.

“Ой говорила мені мама” – це пісня-омана, адже всі слухачі чекали від Zelenooka фолькової поп-пісні з народний вокалом, а вийшов танцювальний трек з електронним обрамленням. Трек починається із фольклорного заспіву з двоголосся, а потім перетворюється в танцювальний трек. Це творчий експеримент, що дає нове прочитання культурної спадщини.

“Люди часто пишуть, що ця пісня народна, але це не так, бо вона моя авторська. Хоча я скажу чесно, мені приємно, що люди думають, що це народне надбання, отже в мене вийшло написати гарну пісню, бо народна пісня – це щось рідне, близьке.”, – доповнює співачка.

“Ой говорила мені мамо” – це рефлексія артистки на тему батьків та дітей, взаєморозуміння між різними поколіннями.

“Як і сотні років тому, так і сьогодні матері переживають за своїх дочок, дають їм настанови та попереджають заздалегідь. Це одвічна тема батьків та дітей, яка повторюється по колу, із покоління в покоління. Тому я підняла цю тему в такий спосіб, поєднавши минуле і майбутнє у різному звучанні, показавши циклічність теми і зміну музики”, – говорить Zelenooka.

Прокрутка до верху