CULTURE TREND

EL Кравчук представив танцювальну версію пісні-запрошення “Додому”

20 жовтня співак представив новий кліп “Додому” та однойменний сингл у якому запрошував українок повертатись додому. Шанувальники гаряче сприйняли новинку від EL Кравчука та підтримали теплими коментами та переглядами в соцмережах.

У якості подарунку шанувальникам, артист із командою вирішив презентувати танцювальний ремікс на сингл “Додому”, який вже звучить в етері кількох українських радіостанцій.

“Було багато запитів на те, щоб зробити пісню більш танцювальною. Ми вирішили, що “Додому” може бути не лише емоційним запрошенням, а й танцювальною піснею із важливим сенсом. Україна славиться не тільки своєю музичністю, а ще й танцями. Тому, танцюймо!”, – прокоментував EL Кравчук.

EL Кравчук представив танцювальну версію пісні-запрошення “Додому”

Над реміксом працював DJ з Норвегії, з яким артиста познайомила команда влітку цього року. Співак не виключає, що співпраця з анонімним автором продовжиться й у майбутньому.

Головна задача під час створення реміксу була у тому, щоб не зруйнувати важливі сенси, які заклав поет-пісняр Борис Гриньов та композитор Майкл Некрасов, і при цьому показати пісню зовсім з іншої сторони для аудиторії, яка любить електронну танцювальну музику.

Прокрутка до верху