CULTURE TREND

Український співак BALSAM представляє новий трек, співавтором якого став YAKTAK

Артист, музика якого надихає Олександра Усика на перемоги, а його сингл “Не Божеволій” за короткий проміжок часу підкорив українські чарти і довгий час тримався на першій позиції серед українських пісень в Apple music. Сьогодні BALSAM представляє свою нову роботу – “Квітка”, співавтором якої став популярний український співак YAKTAK.

“Квітка” – це пісня, що розповідає про почуття холоду, яке охоплює головного героя перед очікуваною розлукою. У віршах згадуються природні образи, такі як осінній вітер, який зриває пелюстки. Вони символізують непередбачуваність та непостійність життя. Незважаючи на цю невизначеність, у композиції є сяйво надії та світла – це таємнича квітка, яка проросла серед бетону. Цей образ стає символом могутності та сили любові, яка не знає меж. Квітка, яка виросла у важких умовах, свідчить про те, що навіть в найтемніші моменти життя може проростати надзвичайна краса.

“Квітка” – це пісня про те, що ніщо в житті не вічне. Передчуття розлуки завжди холодить, але потрібно мати надію і віру в те, що любов, як маяк, може провести тебе крізь невідомість туди, де твоє серце ще ніколи не бувало” – коментує свій новий трек BALSAM.

 

Прокрутка до верху