CULTURE TREND

Гурт «Мій Конфлікт» презентували альбом «Та як би не було сумно…»

В цей альбом, окрім вже існуючого матеріалу, увійшли всі пісні гурту, які були написані за останній рік.

Якщо прослухати їх усі, можна помітити цікаву деталь, не притаманну для рок-альбомів інших гуртів. А саме те, що у пісень немає певних рамок по стилістиці музики – десь вона легше, десь тяжче.

Пояснити це доволі просто. Кожен учасник «Конфлікту» за цей час пережив надзвичайно великий спектр нових емоцій та переживань. Деякі були пережиті разом, деякі окремо, але результатом цього стала певна зміна у молодих характерах хлопців. Тексти та музика були написані в різні періоди часу, у різних настроях та душевних станах. Саме це повпливало на різноманітне звучання композицій в альбомі.

Назву «Та як би не було сумно…»  теж було підібрано не просто так. Хоч пісні відрізняються стилістикою, у них усіх прослідковується спільний посил – як би погано та сумно тобі не було і що б не сталося – завжди усе можна змінити на краще. Переживання певних негативних емоцій – цілком природне людське явище. Проте життя не стоїть на місці і завжди пропонує шанс покращити становище. Головне – не пропускати ці шанси, вміти справлятися зі своїми почуттями і бажати собі і усім тільки кращого.

https://bfan.link/ta-yak-bi-ne-bulo-sumno

«Та як би не було сумно…» – це плавання та занурення у музику кожної людини. Як би не було сумно, ми слухаєм музику, як би не було весело – теж. Вона нас опускає на дно та підносить вгору, залежить від проміжку вашого життя.

Прокрутка до верху