CULTURE TREND

Інтрига шури-мури між тещею і зятем: Прем’єра від Панаса Буйного

Пісню «Тьоща» співак з командою  дуже довго не могли випустити в світ. 

Вперше Панас виконав її на розігріві концерту Олі Полякової в Білій церкві, щоб дізнатись думку глядачів. Тоді отримав багато позитивних відгуків, багато людей розривало дірект з питаннями: коли вже нарешті вийде ця пісня?

«Це була наша перша проба пера. На початку створення проєкту, я спілкуючись зі своїм другом,а тепер продюсером – Богданом Нестором, випадково наспівав приспів пісні і шматок мелодії вирвався за текстом. Богдан від почутого зразу сказав, що це треба записати, бо це хіт на всі часи! Ми  за 10 хвилин накинули гармонію і куплети та з цієї пісні почав стартувати наш проєкт «Панас Буйний». 

Також ми одноголосно прийняли рішення, що треба створювати конкуренцію нашому шоу- бізнесу і от так з простого жарту зародилась пісня», -розповідає  артист. 

У кожного зятя на цій планеті ставлення до тещі  своє – особливе. 

«Теща для мене – це ходячий піар в широкі маси людей. Це підтримка, максимальна любов до зятя та смачні голубці при кожній зустрічі. 

Прем’єра від Панаса Буйного

Моя теща- це уособлення любові , хорошого гумору, драйву та щирих емоцій», -ділиться Панас. 

Співак має надію, що ця пісня теж позитивно вплине на настрій наших захисників та захисниць. Наших громадян, тому що крапля позитиву завжди повинна бути присутньою в житті.

«Панас Буйний живе і дихає українським повітрям, під українським небом з найкращими незламними людьми. Разом з колегами – Юліком та Заліском ми концертуємо з благодійними намірами для підтримки наших захисників. Чимало концертів дали для військових в різних куточках України. Готуюсь до свого першого сольного концерту. Максимально стараюсь вселяти позитив в наших людей та не сумніваюсь в нашій перемозі! Зичу всім здоров’я, терпіння позитиву та перемоги! Все буде Україна!», – переконує співак.

Прокрутка до верху