CULTURE TREND

Співачка Уляна Ройс і OSTROVSKYI тепер разом: «Так просто буває»

У новому відео Уляни Ройс, заснованого на реальних подіях особистого життя співачки, знявся один із найзавидніших холостяків країни.

Пісня «Так просто буває» привідкриває завісу і дає можливість зазирнути у новий етап творчості співачки Уляни Ройс.

Сингл є першим треком, який підводить слухачів до майбутнього україномовного альбому у стилі hyperpop. Співачці було цікаво поекспериментувати зі звичним для українського шоу-бізнесу стилем «pop» та урізноманітнити його звучання додавши в трек більше несподіваних музичних прийомів.

Трек пронизаний елементами з різних жанрів, які є характерними для цього стилю. Він поєднує поп та електронну музику, дивує наявністю сюрреалістичних звуків. Має відсилки до інтернет культури 00х, чіпляючі фрази, зрозумілі мотиви, але в той самим момент дивує звучанням кожну наступну секунду прослуховування.

«Цей жанр багатогранний і саме він відображає для мене поняття «молодість». Це коли ти різний, яскравий, місцями дивакуватий і незрозумілий, а місцями близький та свій.» , – коментує зірка.

«Так просто буває..» : Нерозділене кохання, тяжіння до людини з якою немає майбутнього, марні розмови з собою — все це так просто буває. Коли нестерпно боляче, коли здається, що ти один на один зі своїми думками, коли все, що ти можеш це лише спостерігати зі сторони — все це так просто буває.

Це пісня про наш невідʼємний етап життя, проходячи який, ми стаємо свідомішими, уважнішими до себе та своїх почуттів та емоцій.

 

Прокрутка до верху