CULTURE TREND

KARYNA MAYER випустила душевний трек «Дощ», який роками чекав свого часу

KARYNA MAYER випустила душевний трек «Дощ», який роками чекав свого часу

Молода співачка KARYNA MAYER презентує дебютну композицію «Дощ», пронизану осінньою меланхолією. Пісня, написана Павлом Вальком, роками чекала свого часу і відгукнулася у серці виконавиці. За її словами, «Дощ», – це романтична музична історія про пошук справжнього кохання у холодних осінніх вечорах, коли здається, що ліричний герой більше не буде одиноким. Але це тільки уява.

«Протягом усієї пісні «Дощ» я виступаю оповідачем, якого за сюжетом можна назвати моїм коханим. Ця історія про самотність, коли людина намагається покрити потребу почуттів і так не може пізнати справжнього кохання. Почувши вперше цю пісню, мені пригадалася перша велика любов та стосунки. Попри те, що ми були парою юнаків, нам вдалося пережити разом і велику хворобу, і випробування часом. В один момент він вирішив, що краще піти з мого життя і ми більше ніколи не бачилися. Зізнаюся, що довелося вбити свої почуття, а чи кохав він по-справжньому? Цього історія не говорить», – поділилася KARYNA MAYER .

«Дощ» випущена у форматі максісинглу та двох версій пісні: у форматі sad dance (оригінальна) та Lyric version (додаткова). Саме друга отримала екранізацію у форматі mood video. Нам його створенням працював продакшн PILOTS PRODUCTION, відомий співпрацею з  переможцем «Голосу країни-11» Сергієм Лазановським, бендом 7TEEN’S, молодими виконавицями ROMA TUZ, OXANA TRACH та іншими.

Зйомки відбувалися у Львові. Однією з локацій стала ретро-квартира, наповнена старовинними музичними інструментами, які підкреслили задум відео.

«Ми прагнули створити тепле, затишне відео, у якому кожний би зчитав свою історію. За сюжетом, мелодія, що заграла у програвачі, розбудила спогади, якими наповнена ця квартира. Там колись жили двоє, які дуже любили танцювали і до кінця життя були вірні одне одному. Це моє особисте бачення. А можливо, це просто уява звичайної дівчинки у светрі, яка б хотіла такої любові: однієї та на все життя», – підкреслила співачка.

KARYNA MAYER випустила душевний трек «Дощ», який роками чекав свого часу

Наразі KARYNA MAYER працює над створення майбутніх пісень, а також стала однією з учасниць музичної вистави «Ніхто не одинокий на Різдво», яка відбудеться у західних областях країни.

«Коли я давала послухати деякі пісні своїм знайомим – вони плакали. Підкреслювали, що після цих сліз їх стало легше. Я дуже прагну створювати пісні, які стануть «ліками для душі». Адже я маю найголовніший рецепт – роблю це щиро», – підсумувала KARYNA MAYER.

Прокрутка до верху