CULTURE TREND

Музикант Женя Галич записав спеціальну версію легендарної пісні «Танець пінгвіна» для концертних сцен головного героя у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін»

Топові українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного Кузьми Скрябіна для пригодницького роудмуві «‎‎Я,“Побєда” і Берлін», створеного  за мотивами однойменної книги Кузьми Скрябіна. Фільм стартував в прокаті 14 березня.

Музикант, фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич взяв участь в роботі над музичною складовою фільму «Я, «Побєда» і Берлін»  – це саме його неймовірний голос лунатиме під час сцен,  в яких виконавець головної ролі Іван Бліндар співатиме зі сцени.  Для виконавця це була не проста робота, адже для запису треку «Танець пінгвіна» йому навіть довелося змінити свій природний тембр голосу і відступити від звичного стилю виконання.

Женя Галич: «Коли мені запропонували озвучити головного актора в музичних номерах фільму, я погодився і зробив так званий «дубляж» його співу. Сподіваюся, вийшло як треба.

Я записав  трек «Танець пінгвіна», але хочу зазначити, що той варіант, який лунає у фільмі – це не зовсім моя інтерпретація пісні, адже ми її граємо набагато «жорсткіше» на концертах. Попри це, впевнений, що обидві версії варті уваги!»

Прослухати трек:  https://orcd.co/zhenya_halych_tanets_pinhvina

Музика: Андрій Кузьменко

Слова: Андрій Кузьменко

Аранжування:  ТОВ “УПХ” (UPHub) 

Виконання:  виробник фонограми ТОВ “УПХ” (UPHub), Женя Галич

“‎‎Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.

ДОВІДКА:

Оригінальна назва: «Я, «Побєда» і Берлін»
Країна: Україна
Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія
Хронометраж: 104 хв
Прем’єра в Україні: 14 березня 2024 року
Виробництво: UPHub за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства  культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile
Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company
Продюсери: Олексій Терентьєв, Юрій Артеменко, Ольга Пантелеймонова
Сценаристи: Олексій Комаровський, Ніна Шуліка, Анатолій Крим
Режисер: Ольга Ряшина
Головні ролі: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.
Оператор-постановник: Дмитро Недря
Художник-постановник: Микола Кіщук
Музичний продюсер: Денис Кривошея

Прокрутка до верху