CULTURE TREND

На території пам’ятки у Трускавці незаконно будують готель

У Трускавці на території пам’ятки архітектури зводять готель, не маючи на це всіх відповідних погоджень. Про це поідомляє Львівський портал із посиланням на відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Трускавець. Ілюстративне фото. Автор: Shyshko Shura/”Україна Інкогніта”

Йдеться про земельну ділянку у Трускавці площею 0,2 га. На якій саме вулиці вона розташована, не уточняють, однак відомо, що на ділянці знаходиться пам’ятка архітектури XIX ст.

Встановлено, що зараз власник землі будує тут готель, не маючи відповідних дозволів, які слід отримати у таких випадках.

«На цей час власник землі на території пам’ятки веде будівництво без погодженої проєктної документації, а також без відповідного дозволу уповноваженого органу охорони культурної спадщини. Це це може привести до пошкодження чи знищення пам’ятки архітектури місцевого значення», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Трускавецька міська рада видала дозвіл на проєктування цього готелю. Однак це рішення, на думку прокурорів, прийняли незаконно, порушивши чинне містобудівне та пам’яткоохоронне законодавства.

Відтак прокуратура в суді хоче скасувати дозвіл на будівництво готелю, який видала мерія Трускавця. Розгляд справи триває.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху