CULTURE TREND

Окупанти придумали причину, як вивезти ВСІ історичні скарби з музеїв Севастополя на росію

Розвідники (вони ж шпигуни) добре знають, що часто-густо навіть топові секрети супротивника можна вивідати аналізуючи абсолютно відкриті джерела. Із цим команда «Україна Інкогніта» зіткнулася на власному досвіді.

Проста людська цікавість, як управління Міністерства надзвичайних ситуацій росії в окупованому Севастополі відреагувало на удари Сил оборони України по військових об’єктах міста призвела до дуже неприємного відкриття.

Схоже, що українські удари по військовій інфраструктурі загарбників можуть бути використані окупантам як привід масового вивезення УСІХ скарбів севастопольських музеїв до росії.

Повідомлення на сайті окупантського управління МЧС по Севастополю

«Україна Інкогніта» вже повідомляла, що під приводом проведення різноманітних виставок, російські мародери вивозять з Криму і Севастополя історичні артефакти. Але поки що це був, так би мовити «точковий»,  хоча й масштабний грабунок. Але, очевидно, наразі окупанти готуються до тотального мародерства, коли із музеїв буде вивезено геть усе, починаючи від унікальних раритетів, закінчуючи навіть черепками.

Зокрема на офіційному сайті Головного управління МЧС росії по Севастополю з’явилася інформація про завдання місцевої цивільної оборони:

«О третьей задаче ГО: эвакуация населения, материальных и культурных ценностей в безопасные районы».

Як і за яких умов буде відбуватися евакуація українських культурних в «бєзопасньіе райони»,  – поки що не уточняється. Але добре зрозуміло, що ці «райони» явно не на теренах Криму, а десь у російській глибинці.

ПОКАЗОВО І ВАЖЛИВО!!! Інформація про “евакуацію” культурних цінностей із окупованого Севастополя на сайті МЧС з’явилася 23 вересня, тобто наступного дня після “прильоту” в штаб Чорноморського флоту росіян.

В археологічному музеї Херсонесу. Все це можуть вивезти на росію

Зрозуміло також і те, що окупанти готуються до безпрецедентного і тотального акту нечуваного мародерства, коли у чисельних севастопольських музеях (а це ще й знаменитий Херсонес) залишаться лише порожні вітрини та випотрошені фондосховища.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху