CULTURE TREND

OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового

OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового

Після успіху дебютної авторської композиції «Колихала», яка отримала тисячі позитивних відгуків у соцмережах, виконавиця OXANA TRACH прем’єрить нову композицію «Душу». За словами співачки, їй хотілося написати пісню про справжнє кохання, яке не змушує страждати, а щодня надихає та заспокоює.

До створення цього треку її надихнув чоловік Микола, який є основним поціновувачем таланту співачки. Знаходячись вже понад 1,5 року на фронті та захищаючи нашу країну від окупантів, чоловік – перший слухач усіх пісень OXANA TRACH. Найчастіше за все він слухає творчість дружини на воєнних позиціях і каже, що ці треки зігрівають йому душу.

«Першою чергою пісня «Душу» про мої власні почуття. Коли я вперше відправила трек Миколі – дуже хвилювалася. Він одразу сказав, що це хіт. Тому взагалі не сумнівалася, що цю пісню має почути світ. Перший куплет «Душу» починається зі слів «Кажеш, я твій наркотик»… Якось Микола сказав, що нічого кращого, ніж проведення часу зі мною, немає. Я ніби його наркотик. Мені так запали в душу ці слова, що вони лягли в основу цієї пісні», – розповіла OXANA TRACH.

Сповідь про кохання також відгукнулася і в серцях звичайних українців. Після того, як співачка виклала уривок пісні в соцмережі, він одразу завірусився і зібрав сумарно на різних платформах майже 1,5 млн переглядів. Співачка каже, що не очікувала такого результату до релізу пісні.

https://www.tiktok.com/@oxana_trach/video/7280768595871796486?q=oxana%20trach&t=1696436854417

https://www.instagram.com/p/CxZwaPGNnSJ/

У лірик-відео, яке відзняте у форматі lovestory, співачка вперше продемонструвала свого коханого. У серпні під час атаки дрону-камікадзе на їхні позиції, чоловік співачки отримав поранення у ногу. Наразі він на реабілітації, тому згодився разом зі співачкою стати героями кліпу «Душу».

OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового

На питання, як наважилася публічно афішувати стосунки з чоловіком, співачка говорить: «Раніше я дійсно тримала наші стосунки в таємниці. Адже деякі мої друзі упереджено реагували на Миколу, оскільки ми одружилися через три тижні після знайомства. Якби мені 10 років потому сказали, що я так вчиню в своєму житті –ніколи б не повірила. Я ніби його й не знала так гарно, але відчувало серце, що це моя людина. Час довів, що воно не помилилося. І відтепер я не боюся кричати Всесвіту про своє кохання», – підкреслила співачка.

Прокрутка до верху