CULTURE TREND

Проекти ГО «Україна Інкогніта» в фокусі загальнонаціональних медіа

Про важливість дослідницьких проектів ГО «Україна Інкогніта» яскраво свідчить інтерес до них з боку загальнонаціональних медіа. Одним із них є проект «Могили предків», започаткований восени минулого року нашою організацією в партнерстві із відділом культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міськради і ГО “Україна Інкогніта” за сприяння Городоцького міського голови Неоніли Андрійчук (Хмельницька обл.).

Про чергові здобутки та відкриття дослідників, зокрема, повідомляє видання «Ділова столиця». У публікації: «Від “Нового Ізраїлю” до пірамідки на цвинтарі. Як король ілюмінатів родом з Поділля досі подає містичні знаки»,  йдеться про виявлений на старому римо-католицькому цвинтарі с. Купин унікальний пам’ятник, встановлений на могили нащадку знаменитого ілюміната і містика Тадея Грабяки. Поховання цікаве також тим, що воно є матеріальним свідченням сумнозвісного «Прокляття Грабянки».

Деталі читайте в статті.

В найближчих планах дослідників повторне обстеження цвинтаря в с. Лісоводи та старезного кам’яного хреста, встановленого на обійсті однієї місцевої мешканки.

Планується обмір та ретельна фіксація «графіті паломників», залишених колись на одному із надгробків та передача результатів науковцям для подальшого опрацювання.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху