CULTURE TREND

Російські музейники вихваляються викраденими з Криму історичними скарбами (фото)

Росіяни вчергове публічно вихваляються історичними «трофеями» вивезеними на терени росії із окупованого Криму.  Наразі йдеться про експонати з музею у Судаку, які перевезено до міста Азов, що в Ростовській обл.

Як повідомляє офіційний сайт Азовського музею-заповіднику від 12 жовтня до 25 листопада 2023 року в цьому закладі демонструватиметься виставка «Підводні скарби Чорного моря», на якій будуть представлені експонати  з фондів музею-заповідника «Судацька фортеця». Це 215 артефактів, що належать до доби Середньовіччя.

«Часть экспонатов относится к уникальному памятнику – «Остатки кораблекрушения последней трети XIII века», которое археологи связывают с упомянутой в письменном источнике гибелью торговой пизанской галеры, загруженной товарами в Константинополе и сгоревшей в бою с генуэзским судном в бухте вблизи Судака, – вихваляються музейники-мародери у себе на сайті, – Музейные экспонаты, поднятые из морской пучины, ярко представляют средневековую историю Крыма, отражают международные торговые связи, в том числе с Северным Причерноморьем».

Чи повернуться експонати до Криму після проведення виставки – невідомо…

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху