CULTURE TREND

Українська співачка MANOLINA презентує новий трек «I wanna dance»

«Відчувати баланс, розуміти себе та насолоджуватись життям» – MANOLINA у новій пісні «I wanna dance»

«I wanna dance» – поєднання української та іспанської – запальна прем’єра від співачки MANOLINA

MANOLINA – нове ім’я в сучасній українській музиці. Стильна та впевнена, емоційна та відверта – вона привертає увагу, знаходить своїх слухачів та розвиває власну музику.

MANOLINA – не лише про музику, а про вайб та відчуття, віру в себе та розкриття потаємних бажань, можливість в них зізнатись та перетворити на реальність. Кожна її пісня відкриває ті секрети, що приховує кожна дівчина, про що мовчить та ніколи не скаже прямо.

Нова пісня “I wanna dance” – поєднання різних лексичних стилів та слів з англійської, іспанської та української. Це ніби підкреслює мінливість та різнобічність артистки, її належність до різних світів, де в центрі – вона. Така, яка є – з власними думками та мріями, вчинками та поглядом на життя.

“I wanna dance” – це рух вперед, кожен крок назустріч новому, досягнення горизонтів та розвиток себе. Лише вперед, незважаючи ні на що, не зупинятись та не робити пауз – лише так можна досягти бажанного, поважати себе та не залишатись там, де ти не щаслива.

“Ця пісня особлива для мене, так як життя в Іспанії  дало мені розуміння, що можна насолоджуватись життям в моменті та робити вибір в свою користь. Саме там я знайшла той самий баланс” – розповідає артистка.

Саме завдяки такому життєвому досвіду, у «I wanna dance» переплились різні мови, стилі та характери, але сенс завжди залишається на розсуд слухача.

Прокрутка до верху